תקן GSP לאבטחת קנאביס

צריכים לאבטח שרשרת אספקה של קנאביס?

אספקת מוצרי צמח הקנאביס ותמציות צמח הקנאביס צריכה להיות מותאמת לתקנות מחמירות במיוחד שנקבעו בשנת 2020. אחסון בתקן GSP לאבטחת קנאביס מחייב כל בית עסק או חברה המספקים מוצרי קנאביס רפואיים לצרכנים פרטיים או עסקיים. על פי החוק המתייחס לסמים מסוכנים בישראל, קנאביס הוא אחד מהם. למרות השימוש שלו בתור מוצר רפואי, הוא עדיין נחשב לסם מסוכן. היחידה לקנאביס רפואי בישראל היא למעשה סוכנות ממשלתית האחראית על הפיקוח של כל שרשרת האספקה של מוצרי קנאביס למיניהם. על מנת שתוכלו לעמוד בתקנות הנדרשות, אתם צריכים לפנות לחברה היכולה לספק לכם כספת או חדר מאובטח המותאם לתקנות הללו.

תקן GSP לאישור אבטחת קנאביס

תקן GSP מתייחס לדרישות ולתנאים שכל בית עסק או חברה צריכים לעמוד בהם בכדי לאחסן את צמח הקנאביס והמוצרים שלו. תנאי אבטחה נאותים למוצרי קנאביס רלוונטיים גם מבחינת שמירה על המוצר והתקינות שלו, ללא פגיעה בתהליך הגידול או הייצור. תקן GSP למוצרי קנאביס נקבע בשנת 2020 על ידי חוזר של משרד הבריאות. התנאים לשרשרת האספקה של הקנאביס שלכם הם נוקשים ודורשים מכם עבודה צמודה מול אנשי מקצוע בתחום אבטחת מוצרי תרופות. כאשר אתם מקבלים אישור ייעודי עבור תקן GSP למוצרי קנאביס, יש לכם אפשרות להתקדם עם אספקת המוצרים הסופיים לכל הלקוחות שלכם בצורה מסודרת ומאורגנת שתשרת אתכם לטווח ארוך.

תקן לאחסון קנאביס רפואי – עיקרי הדברים

חדרי ייבוש או אחסון של מוצרי קנאביס רפואי, צריכים לעמוד בתקנות מחמירות במיוחד. הקירות צריכים להיות עשויים מלוחות פלדה בעובי מינימלי של 3 מ”מ ואתם נדרשים לקבל היתרי בנייה לכל מבנה מסוג זה. אם אתם זקוקים לסיוע מקצועי לאחסון קנאביס רפואי, אנחנו בחברת בריח סדן נספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר ועמידה בכל הקריטריונים הנדרשים לצורכי אבטחה ואחסון של צמח הקנאביס ומוצרים. עם ניסיון של מעל ל-8 עשורים ברציפות, שיטות העבודה שלנו מאפשרות לנו לייצר עבורכם כל כספת או חדר מאובטח בצורה מהירה ויעילה ובמחירים שלא תמצאו באף מקום אחר.

תקן GSP לאבטחת קנאביס

רוצים לדעת עוד על תקן GSP לאבטחת קנאביס? מחפשים חברה מקצועית לייצור כספות וחדרים מאובטחים? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בחברת בריח סדן נתאם איתכם פגישה בבית העסק שלכם כבר לימים הקרובים.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום