תיקון כספת ביתית

גיליתם תקלה בכספת שלכם? זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע!

תיקון כספת ביתית יכול להתבצע במגוון רחב של מקרים, החל ממצב בו הכספת לא נפתחת ועד למצבים בהם המפתח נשבר בתוך מנעול הכספת. בדומה לדלת של הבית, גם לכספת יש מנעול וצילינדר, אך במקרה זה הוא מתקדם הרבה יותר ויכול להגיע עם מנגנון חשמלי מורכב הקשה מאוד לפריצה. למרות זאת, כל כספת וכל מנעול ניתן לפרוץ עם הציוד המתאים והידע הנכון. שירות תיקונים לכספות רלוונטי גם במצבים בהם לא ניתן לסגור את דלת הכספת או שיש בעיה במנגנון הפתיחה או הסגירה.

תפעול כספת עם אנשי מקצוע מומחים

חשוב לדעת שלא כל איש מקצוע ידע לתקן את הכספת שלכם, מכיוון שישנם סוגים רבים של כספות ומנגנונים שונים לפתיחה וסגירה של כספת. חשוב אם כן שתפנו לחברה מקצועית המייצרת כספות ותוכל לספק לכם שירות המותאם במדוייק לכספת שיש לכם בבית. תיקון של כספות יכול להתבצע עבור כספות מכניות או דיגיטליות, כאשר המכניות יכולות להגיע עם קומבינציה מכנית או נעילה של מפתח יחיד. הכספות הדיגיטליות יכולות להגיע עם מנגנון חשמלי מתקדם המשלב בין מפתח לקוד או רק דרך קוד. הטיפול המקצועי בכספת שלכם יכלול גם החזרת הכספת לשימוש מלא, גם במידה ונדרש לפרוץ אותה ליצור בה נזק מזערי לצורך פתיחה.

מחיר משתלם לתפעול תקלות בכספת

המחיר לתפעול של תקלות בכספות מכל הסוגים, תלוי בזמן העבודה של איש המקצוע ובתקלה המופיעה בכספת שלכם. בתהליך הטיפול בכספת, איש המקצוע יחליף את מנגנון הנעילה של הכספת למנגנון חדש ומאובטח עם מפתח שנמצא רק אצלכם וקוד שאתם תבחרו ותקלידו אותו במערכת הדיגיטלית של הכספת הביתית שלכם.

חברה מקצועית לתיקון כספת ביתית

להזמנת שירות מקצועי ואמין לתיקון כספת ביתית, צרו קשר עם חברת בריח סדן והזמינו את צוות החברה ליום ולשעה המתאימה לכם ביותר. השירות של החברה מוצע לכם 24 שעות ביממה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום המנעולים והכספות. מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם לתיאום הביקור אצלכם בבית בהקדם האפשרי בכדי להחזיר את הכספת שלכם לתקינות מלאה.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום