תיקון כספות ומנעולים

מחויבות בעת תיקון כספות

תיקון כספות חייב להתבצע על ידי גורם מיומן. אסור להתפשר על הפקדת הכספת בידיים של אדם אשר לא מחזיק בניסיון ובידע הדרושים. תיקון של כספת מצריך כלים נכונים, אחריות אישית והקשבה לדרישות הלקוח. יש לזכור כי תיקון של כספות בא לעיתים קרובות על חשבון של רכישת כספת חדשה, ולכן יכול לחסוך סכומי כסף גדולים. בחברת בריח סדן מודעים לחשיבות של תיקון כספות איכותי ולכן מתחייבים על אנשי המקצוע המובילים בישראל. צרו קשר עם אחד הנציגים של בריח סדן ובדקו כיצד לתקן את הכספת שלכם בדרך אידיאלית.

כיצד מתקנים כספת?

תיקון של כספות יכול להתבצע במסגרת מערך שירות של חברת התקנות. בנוסף, גם מנעולנים פרטיים עוסקים בתיקון כספת אך כאן כדאי להבחין בין מנעולנים שעובדים ברישיון לבין מנעולנים אחרים. לעיתים תיקון הכספת עשוי לערב פריצה של הכספת על מנת לבחון את המנגנון הפנימי. עלות התיקון נגזרת מתוך זמן העבודה, חומרי הגלם בהם נעשה שימוש ואופי התיקון עצמו. תיקון מהיר ומקצועי של כספת תלוי גם בלקוח, משום שהוא יכול להגדיר את הבעיה הדורשת טיפול ולקצר את זמן העבודה.

תיקון כספת ברמה בינלאומית

בחברת בריח סדן מבטיחים לעמוד לרשותכם בכל מקרה בו הכספת אינה פועלת כשורה. צלצלו אל בריח סדן ברגע שעולה צורך לתיקון כספת ותיהנו משירות ברמה בינלאומית.

חברת בריח סדן נותנת שירות תיקונים ופריצה לכל סוגי הכספות. נציגנו יגיע עד בית הלקוח ובית העסק. שירות מהיר ומקצועי…

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום