תיבות דואר

בריח סדן מציעה ללקוחותיה תיבות דואר מאובטחות מסוגים וגדלים שונים. התקשרו אלינו ונסייע לכם לבחור את המוצר המתאים לכם!
מוצרינו מאושרים ע”י חברות הביטוח ועומדים בתקני איכות בינלאומיים.

עבור אנשים רבים, בוודאי חבר’ה צעירים, הרעיון של תיבת דואר הוא מעט מיושן, הרי מי משתמש היום בדואר? כיום כולם משתמשים במיילים בשביל לשלוח מסמכים ומכתבים, אפילו בשירותים ציבוריים או עסקיים עברו כבר להשתמש במיילים לצורך משלוח מסמכים מסוגים שונים ישירות אל הלקוח. לצערנו, בשנים האחרונות אנחנו גם עדים לתפקוד דואר ישראל, אשר מאלץ אותנו להעדיף שימושים אחרים על פני זה של דואר אשר מגיע אל התיבה הפרטית שלנו.
ובכל זאת, כל אחד מאיתנו צריך תיבת דואר בבניין או בבית, שכן יש מי שעדיין לא עבר לשימוש במייל ולא פעם זה גם בלתי אפשרי, הרי אנחנו מקבלים חבילות, מגזינים וחומרים אחרים שיש צורך בתיבת דואר בשבילם. לשם כך אנחנו מציעים תיבות דואר מעוצבות.

תיבות דואר מעוצבות משרתות אותנו פעמיים, פעם אחת מבחינה פרקטית, הן מאפשרות לנו לקבל מסמכים, מכתבים, חבילות, חומרים וחפצים שונים, פעם שנייה מבחינת עיצוב, אין סיבה מדוע להשתמש בתיבות דואר רגילות, לא מעוצבות, אם אנחנו יכולים להשתמש בתיבות שממשיכות את קו העיצוב של המבנה מבחינה חיצונית או פנימית. אלו יכולות להיות תיבות שייצרו בצורה דומה לעיצוב הסובב אותן, קרי באותם צבעים ואפילו באותם חומרים, ואלו יכולות להיות תיבות אשר עשויות מחומרים שונים ובצבעים מגוונים.

תיבות דואר מעוצבות – נקודות שצריך לשים לב אליהן

גודל – המאפיין החשוב של תיבות דואר הוא הגודל שלהן. עלינו לקחת בחשבון שאל התיבה יצטרך הדוור או השליח, להכניס מסמכים וחפצים בגדלים שונים, לכן חשוב שהתיבה תהיה מספיק גדולה, כמובן בהתאם לשטח שעומד לרשותנו ומתוך הבנה, שאם אנחנו נבחר תיבת דואר גדולה מדי, הרי שזה עלול לפגוע בעיצוב של המקום.

חומרים – בדרך כלל נהוג להשתמש בחומרים כמו אלומיניום או עץ, עם זאת במהלך הזמן אנחנו יכולים לראות שאנשים משתמשים בתיבות דואר מלבנים ואבנים.

מנעולים – תיבת דואר במובן מסוים היא כספת גלויה, אנחנו לא נרצה שמישהו יוכל לפרוץ אותה. לכן אנחנו צריכים לוודא שהתיבה נעולה במנעול חזק ולא ניתנת לפריצה, לא מחלקה הפנימי ולא מחלקה החיצוני.

אם אתם מחפשים תיבות דואר למכירה לבית או למשרד, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת בריח סדן מתמחה בייצור תיבות דואר מסוגים ובגדלים שונים. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור תיבת דואר שיכולה להתאים לצרכים שלכם. 

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום