שירות כספות

צריכים לתקן או לפרוץ כספת תקולה? אתם במקום הנכון!

כספת היא אחד המוצרים החשובים ביותר בכל בית לשמירה על תכשיטים, כספים ודברים יקרי ערך. בכדי לשמור על התחזוקה של הכספת שלכם, אתם צריכים שיהיה לכם ספק קבוע לשירות כספות. השירות יכול לכלול בין היתר תיקון תקלות בכספת ופריצה לכספת בעת הצורך במידה ואתם לא מצליחים לפתוח אותה או שאיבדתם את המפתחות לכספת. השירות ניתן ל-2 סוגים עיקריים של כספות – כספות עם מנגנון נעילה דיגיטלי וכספות עם מנגנון נעילה מכאני. בנוסף לכך, השירות רלוונטי גם עבור בעלי כספות המשלבות בין נעילה דיגיטלית לבין נעילה מכאנית.

תיקון של כספות ישנות ובלויות

נהוג לחשוב כי כספת אמורה לשמש לכל החיים, אך כמו כל מוצר שמשתמשים בו בצורה אינטנסיבית, גם הכספת יכולה להתקלקל, בין אם יש לה מנגנון מכאני ובין אם יש לה מנגנון דיגיטלי. כספת ישנה אשר יוצרה לפני יותר מ-10 שנים, יתכן והבריחים שלה התעקמו או נתקעו. במקרים הללו יש צורך לפתוח את הכספת באמצעות ניסור או קידוח ואין פתרון ללא הרס של חלק ממנגנון הכספת. איש מקצוע מנוסה ומיומן ינסה במקרים הללו למנוע פגיעה כללית בכספת אלא רק במנגנון הסגירה והנעילה, אותו אפשר להחליף לאחר תיקון הכספת.

תיקון ותפעול כספות דיגיטליות ביתיות

אחת הכספות הנפוצות בישראל היא הכספת הדיגיטלית. הכספת הדיגיטלית פועלת על סוללות ומנגנון הנעילה שלה הוא יחסית פשוט לתפעול. כחלק משירות כספות מקצועי המוצע לכם כאן באתר, תוכלו להזמין איש מקצוע אמין ומנוסה לפתיחה ותפעול של כספת דיגיטלית ביתית. בדרך כלל משך העבודה יהיה קצר יותר מתפעול של כספות מכאניות וברוב המקרים יהיה ניתן לבצע את התיקון מבלי לנסר או לקדוח בגוף הכספת שלכם. אנחנו בחברת בריח סדן מציעים לכם שירות אמין ומקצועי לתפעול כל התקלות לכל סוגי הכספות.

הזמנת שירות כספות מחברה מקצועית

רוצים לדעת עוד על שירות כספות עד הבית? מעוניינים באיש מקצוע אמין לתפעול התקלה בכספת שלכם? זה הזמן לפנות אלינו לחברת בריח סדן דרך האתר ולתאם ביקור של איש מקצוע בבית שלכם כבר לימים הקרובים. הצוות שלנו פועל באזורים נרחבים בארץ ומספק מענה גם לתקלות מורכבות בכספות מכאניות.