קופות פלדה

קופת פלדה נועדה להגן על הפריטים המאוחסנים אך יחד עם זאת לאפשר שימוש שוטף בצורה שלא תפריע להתנהלותו התקינה של העסק. בריח סדן מייצרת כספות למעלה משמונים שנה, והניסיון הרב יחד עם הידע המקצועי שלנו מאפשרים לך ליהנות משילוב מושלם של ביטחון מלא עם נוחות ופוקציונליות.
התקשר אלינו ונתאים עבורך את המוצר לפי צרכיך.
הכספות שלנו עומדות בתקני איכות בינלאומיים ומאושרות ע”י חברות הביטוח. שירות הובלה והתקנה עד בית הלקוח.

קופות פלדה להגנה על העסק

קופות פלדה נועדו על מנת לספק לעסק את כל ההגנה שהוא צריך. הקופות המשוריינות העשויות פלדה מאפשרות שמירה של מסמכים, כסף מזומן, פריטים יקרי ערך ועוד. ישנן קופות מוגנות בגדלים שונים המתאימות לצרכים של הלקוחות. קופת פלדה צריכה להיות נוחה ופונקציונאלית מספיק על מנת שלא לפגוע בהתנהלות השוטפת של העסק, אך עליה גם להציג יכולות הגנה מרשימות. לחברת בריח סדן ידע מקצועי אשר תורם לכל מי שמחפש קופות פלדה. צרו קשר עכשיו עם בריח סדן ובואו לברר לגבי הצעות מחיר של קופות מן הסוג הזה.

שימוש בקופות המוגנות

קופות משוריינות לא משרתות רק את הבנקים. את קופת הפלדה אפשר למצוא היום גם במרכולים, מרכזי קניות, תחנות דלק ועוד. חלק מקופות הפלדה פועלות על בסיס מנגנון מכאני ופתיחה עם מפתח, לעומת קופות משוריינות אחרות הפועלות על בסיס דיגיטאלי. קופות הפלדה עוזרות למנהלים ולעובדים לשמור על הציוד היקר אך הן גם משדרות ביטחון עבור לקוחות העסק. אסור להתפשר על רכישת קופות פלדה, בעיקר לאור העובדה שרוב חברות הביטוח מציבות אותן כתנאי.

קופות משוריינות כחול לבן

חברת בריח סדן מייבאת לישראל ומייצרת על טהרת כחול-לבן קופות פלדה. הקופות המוגנות של בריח סדן אוחזות בתווי תקן מחמירים ומייצגות תהליך בקרה איכותי. הגנו על עצמכם עם קופות משוריינות ולא תתחרטו.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום