פריצת כספות

לא מצליחים לפתוח את הכספת שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם!

כספת שלא נפתחת מסיבות שונות כגון מפתח שנאבד, סיסמא לא נכונה או בעיה בכספת, יכולה להיפרץ על ידי איש מקצוע מנוסה. כאשר מדובר על פריצת כספות דיגיטליות פשוטות, התהליך בדרך כלל לוקח זמן קצר אך כאשר מדובר על כספות גדולות וכבדות הפתיחה יכולה להימשך גם מספר שעות, תלוי בגודל וסוג הכספת. רוב הכספות הפופולריות בשוק בישראל הן כספות ביתיות קלות עם קיבוע פשוט לקיר הבית. ההבדל בעבודה תהיה בהתאם לסוג הנעילה, כאשר הנעילה הדיגיטלית היא הנפוצה ביותר בין הכספות הביתיות הנמכרות היום.

פריצת כספת דיגיטלית ללא הריסה

כספת דיגיטלית עובדת על סוללות וניתן לפרוץ אותה ברוב המקרים באמצעות הפעלת כוח ושימוש בכלים וציוד כבד. הפתיחה תהיה ללא הריסה של הכספת במידה ויש סיסמא לכספת ללא מפתח. במידה ויש מנעול נוסף הנפתח באמצעות מפתח, זאת אומרת שהכספת שלכם משלבת בין שיטת פתיחה מכנית לדיגיטלית. במקרה זה, איש המקצוע יכול לפרוץ את הכספת דרך המנעול המכני באמצעות מקדחה ייעודית ואז בכספת יהיה מנגנון סגירה אחד פעיל – המנגנון הדיגיטלי.

פריצת כספת כבדה בנעילה מורכבת

נעילה מכנית של כספת נפוצה בעיקר לכספות ישנות או כספות כבדות. שיטת העבודה בפריצת כספות הנפתחות עם מפתח היא מורכבת יותר וכפי שציינו יכולה לקחת גם מספר שעות. יש 2 דרכים עיקריות לבצע את הפריצה של הכספת הכבדה המכנית. שיטה אחת היא כאמור הקידוח המתבצע בדופן של הכספת או במנעול עצמו. שיטה נוספת היא פריצה שקטה המשאירה את הכספת שלמה ללא שום פגיעה במנגנון או בדופן של הכספת. היא אפשרית לביצוע רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים וניתן להשתמש בשיטה הזו לסוגים שונים של כספות מכניות ולא לכולן.

פריצת כספות דרך חברה מקצועית

להזמנת שירות מקצועי לפריצת כספות מכל הסוגים והגדלים, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לתאם עבורכם איש מקצוע כבר לימים הקרובים ואפילו להיום במידה ויש לנו איש מקצוע פנוי. אנחנו בחברת בריח סדן פועלים בתחום הפיתוח והייצור של כספות כבר למעלה מ-8 עשורים ברציפות ומציעים מגוון רחב של שירותים עבור סוגים שונים של כספות.