פורץ מנעולים

נתקעתם עם מנעול תקול? לא מצליחים לפתוח את הכספת שלכם?

המנעולים היום המיועדים למזוודות ותיקים, דלתות וכספות הפכו ליותר ויותר מתוחכמים ולעיתים קורה מצב שלא מצליחים לפתוח את המנעול בגלל תקלה טכנית או שפשוט שכחו את הקוד הסודי. אם גם לא זה קרה ואתם לא מצליחים לפתוח מנעול של כספת או מזוודה, יש לכם אפשרות להזמין פורץ מנעולים מקצועי המתמחה בפתיחת של מנעולים מכל הסוגים. אם נתקעתם בלי מפתח או קוד לכספת או למנעול, תדעו שיש אפשרות לפתוח את המנעול בשיטות מתקדמות ולהחליף אותו למנעול חדש. במידה ומדובר בכספת לשמירת חפצים יקרי ערך, ניתן לפרוץ אותה ולתקן אותה על מנת שתספק לכם את המענה הנדרש להגנה על החפצים והכספים היקרים לכם.

פריצת מנעולים בשיטה מתקדמת

חשוב לדעת כי כל מנעול ניתן לפרוץ, גם המנעולים המתקדמים ביותר בעולם כיום. בשביל לבצע פריצת מנעולים מקצועית, צריך לשלב בין ידע וניסיון לבין ציוד מתקדם לביצוע הפריצה. הציוד המתקדם ביותר היום לביצוע של פריצה למנעולים כולל בין היתר סטים של כלי עבודה מקצועיים ומכשור חשמלי מתקדם. את הפריצה של המנעול יבצע עבורכם איש מקצוע מיומן ומנוסה והוא יחליף את המנעול לאחר מכן למנעול חדש במידת הצורך. במקרים בהם המנעול תקול, יתכן ויהיה ניתן לתקן אותו, אבל אם אין לכם את המפתח למנעול או את הקוד הסודי, המנעולן ינסה לאתחל את המנעול מחדש על מנת שתוכלו להתקין בו סיסמה חדשה.

מחיר משתלם לפריצה של כספות ומנעולים

המחיר של פריצה לכספות או למנעולים תלוי במספר משתנים כגון סוג המנעול או הכספת, זמן העבודה של המנעולן והמרחק של הבית שלכם מאיזור העבודה של המנעולן. כאשר אתם באים לבחור מנעולן לכספות ומנעולים, חשוב שתפנו לאיש מקצוע מיומן ומנוסה בתחום, אשר יספק לכם מענה מהיר ומקצועי לפתיחת המנעול הנדרש לכם, בין אם זה מנעול הפועל על מנגנון חשמלי ובין אם זה מנעול הפועל על מנגנון מכני.

פורץ מנעולים מחברה ותיקה ומקצועית

להזמנה של פורץ מנעולים מקצועי ומיומן, צרו קשר עכשיו עם חברת בריח סדן והזמינו איש מקצוע לפתיחת הכספת או המנעול בבית שלכם. החברה קיימת כבר למעלה מ-80 שנה ומביאה לכם ניסיון רב בתפעול תקלות של כל סוגי המנעולים.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום