מחיר כספת

מחפשים מחיר משתלם לכספת איכותית? אתם במקום הנכון!

בחיפוש אחר מחיר כספת הוגן ומשתלם, תוכלו למצוא מגוון עצום של כספות בגדלים שונים ועם מנגנוני נעילה ואבטחה מכל הסוגים. הכספות המיוצרות כיום בישראל נחשבות למתקדמות בעולם והן מביאות איתן את שיא הטכנולוגיה של אבטחת חפצים וכספים. בין הסוגים העיקריים של כספות המיוצרות בישראל ניתן למצוא את הכספות המושריינות, הכספות המתאימות למוצרי מדיה וכספות כבדות במיוחד. את הכספת שלכם ניתן להתאים במיוחד לצרכים שלכם ולגודל החפצים והכספים הנדרשים לכם לאחסון.

התקנת כספת מחיר משתלם בהתאמה אישית

הדרך הטובה ביותר למוצא כספת מחיר נוח ולא גבוה, היא דרך מפעל מקצועי לייצור כספות. בישראל אפשר למצוא מפעל מהטובים בישראל לייצור כספות עם שירות לאיזורים נרחבים בארץ. ייצור של כספת במפעל לכספות, מאפשר לכם להזמין כספת במידה מדוייקת ביותר אשר תשרת אתכם לשנים רבות קדימה עם התאמה מלאה לחלל בו היא תותקן.

כספות משוריינות וכספות למשרד

אם אתם מעוניינים לאחסן כמות גדולה של דברים יקרי ערך, או כסף בכמות גדולה, יש לכם אפשרות להזמין התקנה של כספת משוריינת המגיעה עם 3 שכבות של מתכת ועם עמידות מירבית נגד פריצה. בשונה מכספות אחרות, מאוד קשה לפרוץ את הכספת עם כלים תרמיים או מכניים והיא נחשב לאיכותית במיוחד. לכספת המשוריינת מותקנת מערכת בריחים מתקדמת ביותר עם 4 כיוונים ואפשרות לפתוח את הכסף עם מפתח או באמצעות קוד דיגיטלי על גבי קודן. תהיה לכם האפשרות לבחור בין כספת דיגיטלית או כספת מכנית בעיצוב המותאם לבית או לבי העסק שלכם. ההתקנה של הכספת תתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ותוכלו לבחור את מקום ההתקנה של הכספת על פי מבנה הבית שלכם.

מחיר כספת לבית ולעסק

לקבלת הצעת מחיר כספת משתלמת ומותאמת לתקציב שלכם, צרו קשר עכשיו עם חברת בריח סדן ותוכלו לקבל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. חברת בריח סדן נחשבת לחברה הותיקה בישראל בתחום ייצור הכספות, כאשר החברה הוקמה עוד בשנת 1936 לפני קום המדינה. הניסיון של החברה מספק לכם מגוון רחב של שירותים הקשורים לייצור ותיקון כספות, עם אפשרות להזמין כספת איכותית לבית או לבית העסק שלכם בהתאמה מושלמת למידות ולמנגנון הפתיחה והסגירה הרצוי לכם.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום