לאילו כספות הכי קשה לפרוץ

אחסון בכספות כבדות עם מנגנון מאובטח ברמה גבוהה

אם אתם רוצים לאחסן ציוד ופריטים יקרי ערך בבית או בבית העסק שלכם כדאי שתכירו את סוגי הכספות הקיימות היום בשוק. ישנם סוגים רבים של כספות לאחסון פריטים וציוד יקר ערך אך ניתן לחלק אותן ל-2 סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא הכספות הדיגיטליות המגיעות עם מנגנון ממוחשב הפועל על סוללות. הסוג השני הוא הכספות עם המנגנון המכני הנפתח באמצעות מפתח. בכדי לאחסן בצורה מאובטחת יותר, ההמלצה היא למצוא כספת המשלבת מספר מנגנוני אבטחה. השימוש בכספות כבדות הוא נפוץ בעיקר בבתי עסק כמו בנקים וחברות פיננסיות. הכספות הללו מעוגנות לרצפה או לרצפה ולקיר ביחד והן יכולות לכלול מנגנון דיגיטלי ומכני גם יחד.

כספות מאובטחות מהטובות ביותר בעולם

על מנת להחזיק בכספת מאובטחת היטב, יש להכיר את היתרונות של הכספות השונות. לכל כספת יש את היתרונות שלה. הכספות הקלות מאוד נוחות להתקנה ולהסתרה בתוך ארונות, מגירות וקירות מצד אחד, אך נוחות יותר לגניבה ולפריצה. לעומתן, הכספות הכבדות קשות מאוד לסחיבה ודורשות ציוד מיוחד בכדי להעמיס אותן מתוך המבנה אל משאית או רכב מילוט. עם זאת, מאוד קשה להסתיר אותן והן בדרך כלל זמינות ונגישות בתוך חדרי כספות ייעודיים.

בחירת כספת מותאמת אישית

הדרך הטובה ביותר לאבטח פריטים יקרי ערך היא באמצעות התאמה מדויקת של הכספת לצרכים שלכם. למרות שכספות כבדות נחשבות לטובות ביותר מבחינת אבטחה, עדיין כל כספת ניתן לפרוץ ולכן חשוב לעשות התאמה מדויקת לפריטים, ציוד וכל דבר יקר ערך שתרצו לאחסן. יש לשים דגש נוסף על פגיעה בפריטים והציוד שלכם גם במקרים של שריפה ולאו דווקא רק בשל גניבה. ניתן להזמין כספת ממוגנת אש ואטומה למים ועשן המאפשרת לשמור טוב יותר על מסמכים, כסף מזומן, תכשיטים וכלי נשק.

הזמנת כספות כבדות במחיר מעולה

להזמנה של כספות כבדות לבית או לבית העסק שלכם, צרו איתנו קשר עכשיו דרך האתר ואנחנו נשמח להתאים לכם את סוג הכספת ומידות הכספת על פי הדרישות שלכם. אנחנו בחברת בריח סדן מתכננים ומייצרים כספות כבר למעלה מ-80 שנים ברציפות ומספקים ללקוחות שלנו את הכספות הטובות והמתקדמות ביותר הקיימות היום.