כספת לעסק

כל עסק אשר מחזיק באמתחתו כספים, מסמכים או חומרים יקרי ערך, חייב להחזיק כספת אשר בה ניתן לאחסן את כל הדברים הנ”ל מבלי שאף גורם לא מורשה, לא יוכל לפרוץ אותה. כך גם כל גורם פרטי אשר מחזיק בביתו כסף מזומן, כרטיסי אשראי, דרכונים, תכשיטים או חומרים יקרים אחרים.

כיום ניתן למצוא בשוק הכספות, הן המשרדיות והן הביתיות, כספות ממספר סוגים. כספות ידניות אשר נפתחות באמצעות הקלדת קוד, כספות אלקטרוניות, כספות שפועלות באמצעות קודן, וכן כספות יקרות ומשוכללות יותר אשר נפתחות באמצעות זיהוי טביעת אצבע או סריקת עין. מדובר על כספות אשר מקשות מאוד על האפשרות לפרוץ אותן.

עם זאת יש לציין, פורץ כספות מקצועי, מחזיק כלים ומכשירים אשר מאפשרים לו לבצע זאת, על מנת שהוא יוכל לפרוץ את הכספת במידת הצורך. פורץ כספות מתמחה בפריצת כספת ביתית וכן בפריצת כספות עסקיות. לרוב פורץ כספות נקרא לעבודה כשהכספת איננה נפתחת או נסגרת כפי שצריך, כאשר המנעולים והבריחים שלהם מתקלקלים וכן כאשר אבד או נשכח המספר שאמור לפרוץ את הכספת. במקרים הנ”ל, הרי שפורץ כספות ישתמש בכלים המקצועיים שיש לו ובידע הרב שרכש במהלך השנים על מנת לפרוץ את כספות בצורה פשוטה ונקייה.

פריצת כספת ביתית או כספת משרדית, מתבצעת באמצעות ניתוק המערכת במידה ויש צורך, פריצת בריחים וצילינדרים בדלת, לעיתים מדובר על שבירתם, נטרול המנעול וגם כן מדובר על שבירתו. במקרים רבים הכספת לא תצא מכלל שימוש לגמרי אחרי שיפרצו אותה, אלא יהיה ניתן להתקין בה מערכות חדשות על מנת שהיא תחזור לתפקד כרגיל.

חשוב לציין עם זאת, שפריצת כספת ביתית היא לא דבר של מה כך, מדובר בפעולה שנמשכת זמן רב, ודורשת הרבה סבלנות וצריכה להתבצע בצורה יסודית. פעמים רבות מדובר במערכת מאוד רגישה אשר אם לא תתבצע בה עבודה כפי שצריך, הרי שלא יהיה ניתן לפרוץ אותה וכן המערכת תיהרס. כמו כן צריך לזכור שהרבה פעמים יש בתוך הכספת חומרים שונים שאם לא נשים לב לכך, הם עלולים להיהרס בזמן הפריצה.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות פריצת כספת ביתית וכן אודות פריצת כספת משרדית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת בריח סדן תשמח לעזור לכם למצוא כספות שיתאימו לצרכים שלכם וכן להעניק לכם עוד מידע אודות פריצת כספות לבית ולמשרד.