כספת לבית מרקחת

מנהלים בית מרקחת וזקוקים לאחסון מאובטח?

כספת לבית מרקחת משמשת לאחסון מגוון תרופות וחומרי גלם והיא חיונית על מנת לשמור על תרופות יקרות וקנאביס רפואי. אנחנו בחברת בריח סדן בע”מ מייצרים מגוון רחב של כספות לאחסון מאובטחת לבתי מרקחת, בתי חולים וחברות פארמה עם כספות העומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר. את הכספות הייחודיות שלנו לתחום הפארמה, אפשר למצוא בבתי מרקחת ברחבי הארץ ובסניפי קופת חולים כללית.

אחסון מאובטח של תרופות ומכשור רפואי

על מנת שאחסון התרופות יהיה ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו בחברת בריח סדן בע”מ מתאימים את הכספת לצרכים העסקיים שלכם. כספת תרופות לבתי מרקחת צריכה לעמוד בתקנות המחמירות ביותר בכדי לשמור על התרופה ללא יכולת גניבת התרופה במקרה של פריצה. אנחנו מציעים לכם כספות פלדה עם רמת מיגון א’ עד ג’ עם עובי דופי של 5 מ”מ ומעלה. באמצעות כספת תרופות לבתי מרקחת איכותית וחזקה, ניתן לשמור על הציוד שלכם בשקט לטווח הארוך ולתפעל את הכספת בצורה נוחה ויעילה ביותר.

התקנה של כספת איכותית בהתאמה אישית

מעוניינים בהתקנה של כספת תרופות לבית מרקחת לפי גודל מסויים? אין לכם הרבה מקום לאחסון הכספת? אנחנו בחברת בריח סדן בע”מ מחזיקים באחד המפעלים המקצועיים בישראל לייצור כספות, הקיים כבר למעלה מ-85 שנים. המפעל שלנו יכול לייצר עבורכם כספת תרופות לבית מרקחת בהתאמה אישית לצרכים שלכם ובכל גודל נדרש.

הזמנת כספת לאחסון בבתי מרקחת

לקבלת הצעת מחיר לייצור והתקנה של כספת מקצועית לבית המרקחת שלכם, צרו איתנו קשר דרך האתר והצטרפו לאלפי הלקוחות שלנו ברחבי הארץ הנהנים מאחסון מאובטח של תרופות, קנאביס ומכשור רפואי מכל הסוגים.

תכנון וייצור מקצועי של כספת לבית מרקחת

לפרטים נוספים על ייצור והתקנה של כספת לבית מרקחת, השאירו את פרטי העסק שלכם בטופס רישום הפרטים, או התקשרו אלינו למספר הטלפון הנמצע בראש האתר. הצוות שלנו ישמח לתכנן עבורכם כספת בהתאמה מושלמת לצרכים העסקיים שלכם. הכספות שלנו עומדות בתקן 9001 ISO ומיוצרות מחומרי הגלם הטובים בעולם לשמירה מלאה על אבטחת מוצרים וציוד מכל הסוגים. ברגע שבחרתם בכספות שלנו, תדעו שיש לכם אבטחה מלאה על כל ציוד הפארמה שלכם.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום