כספת ביתית מחיר

רוצים לאחסן פריטים יקרים בבית? זה הזמן לקנות כספת ביתית!

כספת ביתית היא פתרון יעיל ואמין לשמירה ואבטחה של כספים, תכשיטים יקרים ומסמכים חשובים. בחיפוש אחר כספת ביתית מחיר יקבע ברוב המקרים על פי גודל הכספת ומנגנון הנעילה והפתיחה שלה. היום הכספות הביתיות הפופולריות ביותר הן הכספות הדיגיטליות הנחשבות לנוחות מאוד לתפעול ולשימוש. הכספות הללו פועלות על גבי בטריות ודורשות רק הזנת סיסמא לצורך פתיחת הכספת, מבלי להחזיק מפתח ייעודי לכספת. אז איך בוחרים כספת ביתית ומה צריך לבדוק לפני ההזמנה? כל הפרטים בהמשך המאמר!

מחיר כספת ביתית לפי מידות

לפני שאתם מזמינים כספת ביתית, חשוב לדעת לפני כן מה הציוד והפריטים שתרצו לאחסן בתוך הכספת. גודל הכספת בסופו של דבר נקבע על פי הפריטים שתשימו בו. במידה ומדובר רק על תכשיטים וכסף מזומן, יתכן וכספת ביתית קטנה סטנדרטית תספיק לכם. במידה ואתם רוצים לאחסן גם מסמכים או כלי נשק כמו אקדח, חשוב להזמין כספת בהתאם למידות הנדרשות. קביעת מחיר כספת ביתית לפי מידות היא פשוטה יחסית במידה ואתם בוחרים מנגנון דיגיטלי ותוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

כספות עם מנגנון מכני ודיגיטלי

סוג נוסף של כספת הוא הסוג המשלב בין 2 המנגנונים הנפוצים והוא נחשב לאמין ובטוח במיוחד. מנגנון מכאני משולב יחד עם מנגנון דיגיטלי מחייב פתיחת כספת באמצעות סיסמא ומפתח. דבר זה מקשה על פורצים לבצע פריצה מהירה ובמידה והכספת מקובעת היטב בקיר או ברצפת הבית, לפורץ יהיה קשה גם לקחת את הכספת יחד איתו. אנחנו בחברת בריח סדן ממליצים לכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ולספר לנו בקצרה מה מטרות האחסון שלכם ומה המידות הרלוונטיות לכספת שאתם צריכים. ניתן למדוד את גובה ורוחב הפריטים הגדולים (כולל מסמכים) על מנת להתאים את המידות בצורה מדויקת לאחסון הנדרש לכם.

כספת ביתית מחיר הוגן ומשתלם!

לקבלת מידע נוסף על כספת ביתית מחיר משתלם ובאיכות גבוהה, השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס מילוי הפרטים המופיע כאן באתר. אנחנו בחברת בריח סדן נשמח לסייע לכם בבחירת הכספת הביתית ולייצר עבורכם כספת בהתאם למידות הנדרשות.