כספות

אם בעבר היינו רגילים למצוא כספות בעיקר בבנקים או בבתי עסק מסוגים שונים, הרי שכיום כמעט בכל בית אנחנו יכולים למצוא כספת. אנשים רבים רוכשים כספות על מנת שיוכלו להטמין בהם כסף מזומן, כרטיסי אשראי, מסמכים אישיים וכן תכשיטים וחפצים אחרים יקרי ערך.

השימוש בכספות עלה במהלך השנים בזכות 3 גורמים, הראשון, מחירן של הכספות ירד במהלך השנים בזכות ייצור כספות במידות קטנות ובינוניות. מדובר בכספות חזקות ובטוחות לכל דבר, אך אלו כספות זולות הרבה יותר מאשר אותן כספות קיר גדולות, אשר אנחנו מכירים כמותן בבנקים, משרדים, חנויות ובמקומות מסחריים אחרים.

הגורם השני הוא, רמת החיים עלתה ועל כן אנשים צורכים הרבה יותר מוצרים יקרי ערך, כגון תכשיטים, כמו כן, הם מחזיקים הרבה יותר כספים בבית ומסמכים אישיים חשובים. זה מצריך מהם לאבטח אותם באמצעים שונים, כגון, כספת אשר לא ניתן לפרוץ אותם אלא באמצעות פורץ כספות מקצועי.

הגורם השלישי הוא מתחבר לגורם השני, לצערנו הרב ככל שרמת החיים עלתה כך רמת הביטחון ירדה עם השנים. כולנו עדים לעובדה המצערת שכמות הפריצות למבנים פרטיים עלתה במהלך השנים. לפיכך אנחנו נדרשים לאבטח את החפצים והמוצרים יקרי הערך שלנו בדרכים שונות, בין היתר באמצעות כספות אשר לא ניתנות לפריצה באמצעים רגילים.

את אותן כספות אשר אנשים רבים רוכשים לשימוש פרטי, אנחנו יכולים למצוא במספר מקומות. ישנן כמובן כספות קיר, כפי שאפשר למצוא, כאמור, גם בבנקים ובמבנים מסחריים. מדובר בכספות אשר מוחבאות מאחורי תמונות או ארונות. אלו כספות שמתקינים אותן בתוך הקיר עצמו, והן נחשבות לכספות הקשות ביותר לפריצה.

כספות אחרות, הן כספות מגירה או ארון, כפי שאנחנו מכירים, בין היתר, גם בבתי מלון רבים. מדובר על כספות חשופות שנמצאות בתוך ארונות, אך לא ניתן לפרוץ אותן אלא יש להוציא אותן כפי שהן מתוך הארון בשביל שנוכל לפרוץ אותן.
סוג אחר של כספות, הן כאלה שמחוברות לרצפה. מדובר על כספות גדולות וחזקות, אשר בשביל לפרק אותן, צריך לנתק אותן מהרצפה, דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי.

אם אתם מחפשים כספות לבית או לעסק, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל כספות בריח סדן,. אצלנו תוכלו למצוא כספות שאפילו פורץ כספות או מנעולן יתקשה מאוד לפתוח. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר ייחודיות לסוגים שונים של כספות מסוגים שונים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום