כספות תוצרת ישראל

היתרונות של כספות תוצרת ישראל

כספות תוצרת ישראל נחשבות לכספות המתקדמות ביותר בעולם. מלבד העובדה שכספות תוצרת הארץ מוכרות על ידי חברות בינלאומיות, זוכות בפרסים ומקבלות תווי תקן מחמירים, גם צה”ל ורשויות הביטחון השונות תורמים לייחודיות שלהן. בעת רכישה של כספת תוצרת ישראל יכול הלקוח להיות בטוח כי הוא מקבל את השירות הטוב ביותר. מאחורי כספות המיוצרות בישראל עומדים גורמים מנוסים המכירים את תחום האבטחה ויודעים כיצד לתרגם את הידע אל פני השטח. צרו קשר עם חברת בריח סדן לקבלת מידע על כספות תוצרת ישראל, והתגאו במוצרים כחול לבן.

דגמי כספות תוצרת ישראל

ישנם דגמים רבים לכספות תוצרת הארץ. הכספות מציעות שימוש בקוד סודי בעל 6 ספרות, מאפשרות השהיה בפתיחה ואפילו מציגות בצורה טכנולוגית מתקדמת את מצב הנעילה ואת מצב הסוללות. הכספות מיועדות לבתים פרטיים, לקוחות עסקיים ומוסדות המעוניינים לתמוך בתעשייה המקומית. כספות המיוצרות תחת תנאים מוקפדים מאפשרות ללקוח פתיחת חירום על ידי שימוש במפתח נוסף, כאשר בחלק מהדגמים ניתן להשתמש גם לצורך אחסון מדיה מגנטית.

כספת כחול לבן במחיר משתלם

כספות תוצרת ישראל ניתן להשיג דרך חברת בריח סדן. מלבד העובדה שהחברה עוסקת בעצמה בייצור של כספות, אנשי השירות של בריח סדן ישמחו לעמוד לרשותכם בכל דרישה. עם בריח סדן תקבלו ייעוץ והכוונה לגבי רכישת כספות במחירים הוגנים ומשתלמים. 

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום