כספות קיר

חברת בריח סדן מציעה לכם כספות קיר איכותיות ישירות מהיצרן ובמחיר ללא תחרות. לבחירתכם גם כספות תוצרת חוץ מטובי היצרנים בעולם. הכספות מאושרות ע”י חברות הביטוח ועומדות בכל תקני הבטיחות בישראל ובאירופה. נשמח להגיע לביתכם ולהתאים עבורכם את הכספת לבית לפי הצרכים והתקציב שלכם. בריח סדן, החברה הוותיקה בארץ, מציעה את כל סוגי הכספות לשימושים שונים. הצטרפו גם אתם ללקוחותינו המרוצים!

מאחסנים דברי ערך בתוך כספות קיר

כספות קיר מזוהות עם בתים פרטיים, אך האמת היא שגם לא מעט עסקים עושים שימוש במוצרים מן הסוג הזה. כספות קיר מיוצרות על ידי חברות מובילות, מוצעות בדגמים דיגיטאליים ומכאניים ומאפשרות גישה נוחה ומהירה. מלבד העמידות והמאסיביות של כספות קיר, העובדה שניתן להחביא ולהסליק אותן מאחורי תמונה או ארון תורמת גם היא להצלחה שלהן. אל ישראל מיובאים דגמים רבים של כספות קיר, בעלי 2 בריחים ומשקל משתנה. צרו קשר עם חברת בריח סדן לקבלת מידע על כספות קיר ותאמו הגעה של נציג שירות.

כספות קיר מול כספות רגילות

כספות השקועות בקו הקיר שונות מכספות המיועדות להתקנה חיצונית. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מן העובדה כי ישנם גם מספר קווי דמיון. שתי הכספות מבטיחות הגנה אופטימאלית על דברי ערך מסוגים שונים, אך יש להבחין בין השימוש שנעשה בכספת. לקוח המעוניין לפתוח ולסגור את הכספת לעיתים קרובות או לקוחות הממקמים את הכספת בתוך חדר ייעודי יכולים להעדיף כספות רגילות. לעומת זאת, לקוחות אשר אינם זקוקים לגישה תמידית אל הכספת מעדיפים כספות ביתיות אסתטיות ומרשימות.

התקנת כספת קיר 

בחברת בריח סדן לא רק מציעים לכם כספות ביתיות איכותיות אלא גם מאפשרים שירות התקנה. התקשרו עוד היום אל בריח סדן ובואו לבדוק את כספת הקיר הבאה שלכם.

כספות קיר מפתח תוצרת טכנומקס איטליה

הכספות החזקות מסוגן בישראל. גוף פלדה +דלת פלדה בעובי 10 מ”מ + מערכת בריחים. כספות אלו כוללות משקוף פנימי שלתוכו נכנסים הבריחים, מה שמקנה לדלת עמידות כמעט מוחלטת בפני מכות פטיש. אלו הן הכספות היחידות בארץ עם חיתוך לייזר בדלת, והן כוללות פלטת מגן נגד קידוח להגנה מרבית. אפשרות נעילה: מנעול כספת מפתח / קומבינציה מכנית / אלקטרוני קוד סודי הניתן לשינוי ע”י הלקוח +מפתח חרום כספת.

כספות קיר תוצרת סין

גוף פלדה + דלת פלדה 6 מ”מ, מנעול כספת כפול שיניים.

כספת קיר אלקטרונית תוצרת צ’כיה

כספת קיר תוצרת צ’כיה: נעילה באמצעות מערכת בריחים, דלת 10 מ”מ, חיתוך בלייזר, משקוף בצורת U. סגירה באמצעות מערכת אלקטרונית, קוד סודי הניתן לשינוי ע”י הלקוח + מפתח חירום + סוללות חיצוניות.
אפשרות נעילה: מנעול כספת מפתח / אלקטרוני קוד סודי הניתן לשינוי ע”י הלקוח + מפתח חרום.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום