כספות לתרופות

בעלים של בית מרקחת? צריכים כספת לאחסון תרופות?

תרופות הן מוצר יקר ערך עבור בתי מרקחת ובעיקר תרופות נדירות או תרופות עם ביקוש גבוהה כמו ריטלין וקנאביס רפואי. בכדי לשמור על התרופות שלכם בצורה יעיל ומאובטחת היטב, אתם צריכים שתהיה לכם כספת לתרופות. כספות המשמשות לאחסון של תרופות מיועדות ל-3 דברים עיקריים: מכשור רפואי יקר ונדיר, חומרי גלם לייצור תרופות (בעיקר לבתי מרקחת פרטיים) ותרופות ארוזות. הכספות המיועדות לתרופות צריכות לעמוד בתקנים בין לאומיים מחמירים ביותר ולספק גישה מוגבלת לכספת רק לאנשים בעלי הרשאה לכך.

כספות לתרופות העומדות בתנאי הביטוח

רוב בעלי בתי המרקחת מחזיקים בביטוח תכולה המאפשר להם לקבל פיצוי בעת גניבה או שריפה של המקום. שימוש בכספות לתרופות יכול להתאים לתנאי ביטוח בפוליסות מסיומות ולאפשר לכם לקבל את הפיצוי האופטימלי במקרה של גניבת תרופות וחומרי גלם רפואיים. ישנן פוליסות של חברות ביטוח הדורשות תנאי אחסון מחמירים כמו כספות כבדות או כספות ממוגנות אש ואטומות נגד עשן. גם אותן תוכלו למצוא כאן באתר ולהזמין את סוג הכספת המתאים ביותר לבית המרקחת שלכם על פי הדרישות של חברת הביטוח דרכה את מכסים את התכולה של העסק.

אחסון מאובטח של קנאביס

השימוש בכספת לתרופות יכול כאמור גם לשמש אתכם לאחסון של מוצרי צמח הקנאביס. היום הקנאביס הרפואי הפך להיות חלק חשוב בטיפול למגוון רחב של מטופלים. מוצרי צמח הקנאביס מבוקשים גם בשוק השחור ולכן שמירה קפדנית עליהם תפחית את הסיכוי לגניבה והפצה של אותם מוצרים בשוק השחור בארץ ובחו”ל. אנחנו בחברת בריח סדן נשמח לייצר עבורכם כספת מותאמת אישית או מספר כספות לכל חומרי הגלם והתרופות היקרות והנדירות שלכם. אנחנו פועלים בתחום הפיתוח והייצור של כספות כבר למעלה מ-8 עשורים ברציפות ויש לנו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לייצור כספות עמידות נגד אש ועשן.

הזמנת כספת לתרופות בהתאמה אישית

רוצים לדעת עוד על סוגים שונים של כספת לתרופות וחומרי גלם רפואיים? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לבית המרקחת שלכם? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת בריח סדן נספק לכם הצעת מחיר מדויקת על פי תקציב מוגדר מראש.