כספות לספר תורה

סוגי כספות לספר תורה

כספות לספר תורה מוצעות במגוון גדול של דגמים. הסיבה לכך היא האופן בו בוחרים בתי כנסת בישראל להגן על ארונות הקודש שלהם: חלק מבתי הכנסת מעדיפים להכניס את ספר התורה לבדו אל תוך הכספת, לעומת בתי כנסת המציעים כספות גם לציבור הרחב. בתוך כספות לספר תורה ניתן לאחסן גם תפילין וסידורים, כך שבסופו של דבר נהנה בית הכנסה מאבטחה אופטימאלית. התקשרו עוד היום אל חברת בריח סדן והתאימו לבית הכנסת שלכם ארונות קודש כספת . בבריח סדן ארון קודש כספת מצטרף לשלל מוצרי אבטחה אחרים, בייצור מקומי וכחול לבן או ביבוא מהחברות המובילות בעולם.

בחירת כספות לספר תורה

על מנת לרכוש ארון קודש כספת ניתן לבצע בדיקה של דגמים ואפשר גם לבחור מתוך תצוגה. האספקה של כספות לספר תורה נעשית תוך זמן קצר וללא השתהות מיותר. כמו כספות אחרות, גם כספות לספרי תורה מוגנות על פי התקנים הנדרשים. אין להסיק מהעובדה שהכספות מאוחסנות בתוך בתי כנסת כי הן אינן עומדות בפני ניסיונות פריצה. ההיפך הוא הנכון: גנבים מודעים לערך של ספרי תורה ולכן משקיעים רבות בפריצת כספות כזו.

שמים את ספר התורה בכספת

בחברת בריח סדן מעמידים לרשות הגבאים וציבור המתפללים שלל סוגי כספות. אצלנו בבריח סדן מאמינים כי יש לשמור על ספר התורה, ועדיף לעשות זאת בעזרת כספת איכותית.