כספות לנשק ארוך

מחזיקים בנשק ארוך בבית? צריכים כספת מקצועית?

אחזקה של נשק ארוך בין אם זה לצורכי ביטחון ביישוב שלכם ובין אם זה כחלק מהשירות הצבאי, מצריך נקיטת אמצעים מתקדמים לאבטחת הנשק. היום אפשר למצוא מגוון רחב של סוגי כספות המותאמים לפי משקל וגודל כלי נשק. המבנה של כספת לנשק ארוך מתאפיין בצורה מלבנית מוארכת המאפשרת הטמעה של הכספת בתוך ארוך בגדים, מתחת למיטה או בכל מקום אחר הניתן להסתרה. בנוסף לכך היא לא תופסת הרבה מקום ומגיעה עד לגובה של כ-150 ס”מ בהתאם לדרישה שלכם. מומלץ להזמין כספת בהתאמה אישית למידות שאתם צריכים על מנת להיות בטוחים שהנשק והמחסניות נכנסים בצורה קלה ופשוטה ובנוסף לכך גם נשלפים בצורה קלה מהכספת למקרה הצורך.

למה להתקין כספת לכלי נשק?

השאלה האם כדאי לקנות כספת לנשק ארוך לא צריכה בכלל להישאל, אך עם זאת ברוב הבתים בישראל בהם יש כלי נשק ארוכים וצבאיים אין כספות ייעודיות. חיילים קרביים בשירות סדיר או קבע המגיעים הביתה לעיתים רבות מפרידים מחסנית מהנשק ושמים אותו במגירת אחסון מתחת למיטה או בארון פינתי. הסיבה לכך היא התחושה שאצלנו זה לא יקרה. אך למעשה, ניתן היום לפרוץ לכל בית ולכל סוג מנגנון של אבטחה ולכן הנשק שלכם לעולם לא יהיה מאובטח אם הוא לא יהיה בתוך כספת.

שירות התקנת כספת לכלי נשק

על מנת לחסוך לכם את הזמן בחיפוש אחר כספת לנשק ארוך, יש לכם אפשרות לבצע הזמנה של כספת כאן דרך האתר. אנחנו בחברת בריח סדן ניקח מכם את מידות הנשק ואת הפרטים הכלליים על כלי הנשק שלכם ונייצר עבורכם כספת איכותית וחזקה לשמירה על הנשק. אם תרצו שאנחנו נבצע את ההתקנה של הכספת, תוכלו להזמין שירות התקנה וקיבוע מקצועי של צוות החברה שלנו.

הזמנת כספת לנשק ארוך

לקבלת מידע נוסף על הסוגים השונים של כספת לנשק ארוך, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר, או לחילופין דרך טופס מילוי הפרטים המופיע בתחתית העמוד. אנחנו בחברת בריח סדן נשמח לספק לכם את הכספת הטובה ביותר לכלי הנשק שלכם.