כספות למדיה מגנטית

לא רק מפורצים יש להישמר, גם איתני הטבע עלולים לסכן את הגנת החפצים היקרים לנו. חברת בריח סדן, החברה הוותיקה בארץ  המייצרת פתרונות אבטחה כבר 80 שנה, מציעה כספות המוגנות מפני אש או מים, לשמירה מיוחדת על חפצים רגישים.

הכספת בנויה לעמידות למשך שעה בפני אש ולשמירה על מדיה מגנטית לפי דרישות מכון התקנים השוודי S.P לתקן 90- A  ולפי תקן UL האמריקאי. הכספת בנויה משני גופי פלדה שביניהם יציקה חסינת אש. בחלל הפנימי של הכספת ישנו תא לביטחון מקסימלי הנסגר ע”י דלת נוספת ובו מאוחסנות המדיות. דלת הכספת עצמה ננעלת ע”י מערכת בריחים מצופים ניקל, ונסגרת ע”י מנעול כספת מפתח / קומבינציה מכנית / אלקטרונית עם קוד סודי.

העולם המודרני מחייב כספות למדיה מגנטית

כספות למדיה מגנטית מדגמי BDS מציעים הגנה אופטימאלית עבור שלל לקוחות בארץ. דגם 320-BDS למשל מוצע במידות חוץ בגובה של 32 ס”מ, רוחב של 41.3 ס”מ ועומק של 36.8 ס”מ. מבחינת מידות פנים, כספת מן הסוג הזה המיועדת למדיה מגנטית מציעה גובה של 13 ס”מ, רוחב של 23 ס”מ ועומק של 13 ס”מ. כספת זו היא הקטנה ביותר מבין סדרת BDS והמשקל שלה עומד על 40 ק”ג בלבד. בתוך כספת למדיה דיגיטלית ניתן לאחסן מחשבים אישיים, דיסקים, דיסקטים, כוננים קשיחים, מכשירי טלפון נייד, טאבלטים ועוד. לחברת בריח סדן יתרון בשיווק של כספות למדיה מגנטית וזאת בזכות ניסיון רב שנים. צרו קשר עכשיו עם בריח סדן ובדקו פרטים על הדגם המתאים לכם.

ממה בנויות כספות למדיה דיגיטלית?

כספות המיועדות לשמירה על מדיה מגנטית עמידות גם בפני אש, למשך שעה לפחות. בנוסף, כספות אלו עומדות בדרישות של מכוני תקנים מהמובילים בעולם. כספות למדיה מגנטית בנויות למעשה משני גופי פלדה, יציקה חסינת אש ודלת מצופת ניקלים. את הכספות ניתן לרכוש עם מנעול כספת מפתח, מנעולי קומבינאציה מכאנית או מנעולים אלקטרוניים.

החשיבות של כספות למדיה מגנטית

בחברת בריח סדן מודעים לחשיבות של המדיה המגנטית בימינו. צלצלו אל נציגי בריח סדן ובואו להתרשם מעשרות דגמים של כספות למדיה מגנטית. 

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום