כספות דיגיטליות

חברת בריח סדן מציעה כספות דיגיטליות איכותיות מגדלים וסוגים שונים, מתוצרת עצמית או תוצרת חוץ מטובי היצרנים בעולם. הכספות עומדות בתקני איכות בינלאומיים עדכניים ומאושרות ע”י חברות הביטוח.
אנו מייצרים כספות כבר 80 שנה ומחוייבים לשירות ללא תחרות. הצטרפו גם אתם ללקוחותינו המרוצים!

כספות דיגיטליות: מוצר ללא תחליף

לקוחות המעוניינים באבטחה נוחה ויעילה יודעים שאין תחליף למוצר מסוג כספות דיגיטליות. ראשית, כספות דיגיטליות מאפשרות מבחר של שימושים. הן מגוונות מבחינת צורה או מראה ולכן ניתן להציב אותן בתוך הארון או בחוץ. כספת דיגיטלית המיובאת מחו”ל או כספות המיוצרות בארץ ניחנות ביכולות בלתי מתפשרות. לחלק מהכספות תווי תקן מחמירים הניתנים על ידי חברות הביטוח, מה שהופך אותן פופולאריות גם במוסדות ציבוריים, בתי מלון ועוד. חברת בריח סדן מציעה ספקטרום עצום של כספות דיגיטליות, הידועות גם בכינוי “כספות אלקטרוניות”. צרו קשר עם נציגי בריח סדן והזמינו כספת דיגיטלית משוכללת. 

טכנולוגיה מתקדמת בכספת דיגיטלית

הכספות הדיגיטליות מהווה אלטרנטיבה ראויה לכספות המסורבלות איתן נאלצו להתמודד בעבר לקוחות עם דברי ערך. הדרך הפשוטה להשתמש בכספת דיגיטלית היא באמצעות הקוד הסודי הניתן לשינוי על ידי הלקוח, אך במידת הצורך מאפשרת כספת כזו גם שימוש במפתח חירום. הטכנולוגיה העוטפת את הכספות הדיגיטליות משדרגת משמעותית את רמת הביטחון שהן מספקות. בתוך כספות אלו ניתן לשמור מחשבים ניידים, מסמכים ועוד. עסק החשוף למבקרים רבים יכול לדאוג להחליף את הקוד הסודי לעיתים קרובות וכך לשמור על רמת ההגנה.

כספת דיגיטלית בדגמים שונים

בחברת בריח סדן מתמחים בכספות דיגיטליות. צלצלו עכשיו אל בריח סדן ובדקו איזו כספת דיגיטלית מבין הדגמים השונים תשרת אתכם נאמנה.

כספות אלקטרוניות משרדיות וביתיות

כספות אלקטרוניות + קוד סודי בעל 3-8 ספרות, הניתן לשינוי על ידי הלקוח. פתיחת חירום על ידי מפתח כספת.

כספת  אלקטרונית תוצרת צ’כיה

כספת  תוצרת צ’כיה: נעילה באמצעות מערכת בריחים, גוף 5 מ”מ סב דלת 10 מ”מ, חיתוך בלייזר, משקוף בצורת U. סגירה באמצעות מערכת אלקטרונית, קוד סודי הניתן לשינוי ע”י הלקוח + מפתח חירום + סוללות חיצוניות.
כספות משרדיות וביתיות תוצרת ישראל
כספות מתקדמות מסוגן בעולם, בעלות קוד סודי בן 6 ספרות. ניתן לבצע השהיה בפתיחה. בעלת תצוגה למצב הסוללות והנעילה. סוגי נעילה: אלקטרוני או אלקטרוני + כרטיס מגנטי. פתיחת חירום על ידי מפתח כספת.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום