ייצור כספות

במהלך השנים התחום של ייצור כספות השתנה והתפתח, הן בזכות טכנולוגיות חדישות והן בזכות העובדה שיותר ויותר אנשים משתמשים בכספות לצרכים שונים. העלייה בביקוש יצרה דרישה לעלייה בהיצע, אשר, מן הסתם, הובילה גם לעלייה בכל הקשור לרמת הטכנולוגיה בתחום.

כיום אנחנו יכולים למצוא כספות שהיכולת לפרוץ אותן, גם אם מדובר במנעולן פורץ אשר מתמחה בפריצת כספות, היא מאוד נמוכה. בוודאי אם מדובר בפורצים או גנבים שנדרשים לפרוץ את הכספת בתנאי זמן מוגבלים. בסופו של דבר הרעיון הוא למנוע מגורמים לא מורשים לפתוח את הכספת מבלי שיתגלו. על כן אנחנו נמצא כספות עם מגוון רחב אמצעי הגנה ובטיחות אשר מונעים כל סיכוי לפרוץ אותן ובוודאי כל סיכוי לשבור אותן כך סתם.

ניתן לחלק את ההתפתחות בתחום הכספות, לשני חלקים. חלק ראשון קשור, כאמור לשלב ייצור כספות, ומיד נציג מספר התפתחויות בתחום. חלק שני מתייחס לשירות כספות, שזה כבר האופן בו החברה שמייצרת ומשווקת את הכספות, מעניקה שירות ללקוחות שלה.

בשלב ייצור כספות אנחנו יכולים לראות, תוספות של בריחים וצילינדרים, מה שמקשה מאוד על האפשרות לפתוח את הכספת בצורה רגילה. כמו כן אנחנו יכולים לראות כספות שיש להן אמצעי הגנה הרבה יותר מורכבים ומסובכים, החל מקוד ייחודי, טביעת אצבע, סריקת עין, מערכות אינפרא אדום שמונעות מאנשים לא מורשים להתעסק עם הכספת, כמו כן אנחנו יכולים לראות שהכספות היום הרבה יותר כבדות, לכן קשה מאוד להזיז אותן ממקומן, ניתן לקבע אותן למקומות שונים, כולל לרצפה, וכן יש בהן נעילות מגוונות. ישנן כספות שאף מחוברות למערכות האזעקה ובכך אם הן נפרצות האזעקה פועלת. מיותר לציין שכל הכספות האיכותיות עשויות פלדה ומתכת קשיחה.

לגבי השינוי שחל בתחום של שירות כספות, הרי שזה מתחיל כבר בשלב של ייצור כספות לצרכים מגוונים, כך למשל אנחנו יכולים למצוא כספות לבית, למשרד, למחשבים, לרכב, לארון הקודש, מפתחות ועוד. כלומר מדובר על ייצור לצרכים שונים. כמו כן החברות מעניקות שירותים נוספים, החל מהרכבה, הדרכה, פריצה במידת הצורך, תיקון, החלפת חלקים ועוד.

אם אתם רוצים לדעת עוד ייצור כספות ומעוניינים ליהנות משירות כספות מספר אחד בישראל, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנחנו בבריח סדן נשמח לעמוד לצידכם בכל נושא ובכל עניין. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נציג בפניכם את מגוון הכספות שלנו. 

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום