הקמה וניהול מערכי אבטחה לענף הקנאביס

זקוקים למערך אבטחה למוצרי קנאביס? יש לנו פתרון בשבילכם!

ב-2 העשורים האחרונים שוק הקנאביס בישראל גדל בצורה משמעותית ויש היום גם תהליכי ייצוא של מוצרי קנאביס מישראל למדינות שונות בעולם. הרגולציה בישראל עדיין קשוחה מאוד אך מאפשר למספר שחקנים בשוק לפעול בצורה חוקית ומסודרת. אחד הנושאים שכל חברה או בית עסק המתעסק בקנאביס רפואי צריך להתייחס אליו, הוא מערך האבטחה של המקום. הקמה וניהול מערכי אבטחה לענף הקנאביס כולל בין היתר אחסון יבש למוצרי הקנאביס ואבטחת המוצרים במקום מאובטח ושמור. האבטחה מתייחסת למיגון המוצרים מפני גורמים שאינם מורשים בחברה שלכם או למניעת פריצה למבנה בו אתם מאחסנים אם מוצרי הקנאביס שלכם.

הקמת מערך אבטחה לקנאביס רפואי

בתהליך הקמת מערך אבטחה לקנאביס רפואי יש להתייחס למיקום הכספת או הכספות ורמת האבטחה הנדרשת בכדי שתוכלו לקבל אישור לבטח את הכספת שלכם מפני פריצות. רמת אבטחה גבוהה תאפשר לכם לאחסן מגוון רחב של מוצרי קנאביס ולכסות את המוצרים מבחינה ביטוחית על ידי אחת מחברות הביטוח המובילות בארץ. החוק בישראל מתייחס הן לאבטחת מוצרים רפואיים נרקוטיים והן לאבטחה של צמח הקנאביס באמצעות תקן GSP המתייחס לתנאים בהם אתם צריכים לעמוד בכל שרשרת האספקה של הקנאביס, משלב האחסון של המוצר ועד השינוע שלו לצרכנים או לצרכני קצה.

מי צריך לעמוד בתנאים לאבטחת קנאביס?

בין בתי העסק שצריכים לעמוד בתנאים להקמה וניהול מערכי אבטחה לענף הקנאביס, הם חוות גידול, חוות ריבוי של צמח הקנאביס, מפעלי ייצור ובתי מרקחת ברחבי הארץ. בתי המרקחת הם למעשה עסקים המפיצים את מוצרי הקנאביס ולכן הם צריכים לעמוד בתקנות מחמירות. לכל סוג של עסק או חברה הנחשב ליצרן או מפיץ של מוצרי הקנאביס יש דרישות על פי החוק. אנחנו בחברת בריח סדן נלווה אתכם בכל התהליך לצורכי אחסון מוצרי הקנאביס שלכם ונספק לכם את המבנה הנדרש, כולל כספות באיכות גבוהה במיוחד. 

הקמה וניהול מערכי אבטחה לענף הקנאביס

לקבלת מידע נוסף בנוגע להקמה וניהול מערכי אבטחה לענף הקנאביס, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בחברת בריח סדן נספק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים לתהליך האחסון של מוצרי הקנאביס שלכם בדרך יעילה ומותאמת לתקנות הנדרשות.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום