האם כספת חסינת אש תשרוד שריפה בבית

התקנת כספת ביתית לאחסון מסמכים, תכשיטים וכספים

שמירה על פריטים יקרי ערך בבית צריכה להתבצע ב-2 דרכים עיקריות: אחסון מאובטח כנגד גניבות ופריצות ואחסון יעיל כנגד שריפות ועשן. כאשר אתם מחפשים שירות מקצועי להתקנת כספת ביתית, כדאי לכם לבחון את כל האופציות הקיימות היום בשוק. כספות הנחשבות לחסינות אש צריכות לעמוד בתקנים מחמירים ביותר ומיועדות להגנה על בעירה עד 1,200 מעלות צלזיוס. זה נשמע כפתרון המכסה אתכם בכל מקרה של שריפה, אך יש לשים לב כי יתכן והמנגנון של הכספת נפרץ ומה עושים במצב כזה? ניתן לפתור את הבעיה הזו באמצעות כספות עם מנגנון פנימי המגן מפני חום של עד 170 מעלות צלזיוס, מה שמספק הגנה יעילה כנגד שריפה של מסמכים. במידה ומדובר על מתקני אחסון מדיה ממוחשבים, ההגנה הזו תהיה גם כן מספקת.

היכן המקום הטוב ביותר בבית לכספת חסינת אש?

לפני שאתם בוחרים את סוג הכספת הנדרשת לכם, חשוב לדעת היכן המקום הטוב ביותר בבית לכספת חסינת אש. כספות עם מעטפת חסינה נגד אש מומלץ להתקין על רצפה העשויה בטון או בצמוד לקיר בטון. אם יש אפשרות לבצע התקנה בפינה בצמוד ל-2 קירות בטון חיצוניים, ההתקנה תהיה אופטימלית מבחינתכם. בדרך כלל את הכספות הללו מתקינים הרחק ממטבחים ביתיים או תעשייתיים והרחק ממכונות תעשיות הפולטות חום גבוה או מופעלות עם חומרים כימיים ויכולות להביא לשריפה בבית העסק שלכם.

מחירים של כספות נגד אש

המחיר של התקנת כספת ביתית עם מעטפת חסינה נגד אש תלוי במידה רבה בסוג מנגנון הסגירה והפתיחה של הכספת ובגודל שלה. אנחנו בחברת בריח סדן יכולים לתכנן ולייצר עבורכם כספת חסינה נגד אש בהתאמה אישית על פי המידות הרצויות לכם. בדרך זו, אתם יודעים שאתם מקבלים מוצר מדויק, איכותי העומד בכל התקנים המחמירים ביותר לחסינות כנגד אש.

חברה מקצועית להתקנת כספת ביתית

לקבלת פרטים נוספים על שירותי התקנת כספת ביתית, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר. אנחנו בחברת בריח סדן מייצרים מאות כספות חסינות אש בכל שנה ומספקים אותן ללקוחות שלנו באזורים נרחבים בארץ.