האם יש כספות בלתי ניתנות לפיצוח

היתרונות בשימוש בכספות קיר

אם אתם רוצים להתקין כספת בבית או בבית העסק שלכם, כדאי לכם לדעת דבר ראשון כי כל כספת יכולה להיפרץ לא משנה מה הסוג שלה ולא משנה איזו מנגנון נעילה יש בה. עם זאת, ניתן להגדיל ולהרחיב את מנגנוני האבטחה של הכספת במטרה להפחית את האפשרות שיפרצו לכספת או שיוציאו אותה מהמקום. אחת האופציות היותר פופולריות בשנים האחרונות הוא שימוש בכספות קיר מכיוון שהן מספקות 2 אלמנטים איכותיים לאבטחה – ניתן להסוות אותן בקלות והן יכולות להגיע עם מנגנון משולב דיגיטלי ומכני. הסתרה הכספת היא לעיתים רבות כלי לא פחות חשוב מאיכות הכספת עצמה ובכדי להפחית את הסיכוי לפריצה ניתן להסוות כספות המחוברות לקיר בצורה נוחה וקלה.

כספות מוסתרות ומוסוות בצורה יעילה

אחד הכלים הטובים ביותר לשמירה על פריטים יקרי ערך כמו כספים, תכשיטים יקרים וכלי נשק הוא להסוות אותם מהעין. זאת ניתן לעשות רק עם כספות מוסתרות המותקנות בתוך רהיטים או בתוך הקיר. ההתקנה במקרה זה היא יותר מורכבת מהתקנה של כספת חיצונית לקיר, אך עם זאת היא משתלמת במיוחד. הכספת מקובעת לקיר בצורה יעילה וניתן להסתיר אותן עם רהיטים, חפצים או תמונות. ניתן לשלב 2 כספות באותו מבנה כאשר כספת אחת היא חשופה יותר לעין אך היא ריקה ורק משמשת כהטעיה לפורצים הנכנסים למבנה שלכם.

התאמת הכספת לצרכים שלכם

על מנת לבחור את הכספת הטובה ביותר לבית העסק שלכם, מומלץ לפנות לחברה המספקת שירותי ייצור של כספות. שירותי הייצור מאפשרים לכם לקבל כספות קיר בגודל מותאם אישית עם המידות הרצויות לכם ובתוספת כל אלמנט חשוב לאחסון הפריטים והציוד היקר שלכם. ניתן להזמין דרך האתר כספת איכותית לקיר ממוגנת נגד אש עם מנגנון נעילה דיגיטלי או מכני או שילוב של שניהם ולהוסיף כל אלמנט אבטחה נוסף, כמו אזעקה, חיבור למוקד אבטחה וחיישנים לחיווי תנועה וקול.

כספות קיר בהתאמה אישית

להזמנה של כספות קיר בהתאמה אישית לצרכים שלכם, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לספק לכם כספת באיכות גבוהה המותאמת במדויק למבנה שלכם. אנחנו בחברת בריח סדן מתמחים בפיתוח וייצור של כספות במגוון גדלים וסוגים ואנחנו יכולים להציע לכם את המחירים הטובים ביותר בשוק בישראל.