דלת הדף רסיסים

זקוקים להתקנה של דלת לממ”ד? הגעתם למקום הנכון!

הצורך בישראל לבנייה של מרחבים ממוגנים הוא בהחלט חשוב וקריטי בעיקר באיזורים מסויימים בארץ כמו עוטף עזה וגבול הצפון עם לבנון וסוריה. בחדר ממוגן או במרחב ממוגן, יש צורך בהתקנה של דלת הדף רסיסים המשמשת לשעת חירום בממ”דים ובמרחבים ממוגנים במוסדות ובמקלטים. בנוסף לכך, דלתות ההדף יכולות לשמש גם בתחום התעשייה הצבאית או תעשיית החומרים הכימיים על מנת לשמור על בטיחות של העובדים במפעל במקרי חירום. ישנם סוגים שונים של דלתות הדף נגד רסיסים עם דרגת מיגון שונה. ניתן לחזק את המיגון על ידי שיפור חומר הגלם. במקרה של ממ”ד או מרחב מוגן, ישנו סטנדרט הקבוע בחוק וניתן לשדרג אותו במידה ונדרש.

דלת גזים לתעשיות הכימיות והפארמה

דלת מוגנת נוספת היא דלת גזים המשמשת למגוון תחומי תעשייה כגון תעשיית חומרי הגלם הכימיים ותעשיית הפארמה ומחקר ופיתוח של תרופות ומכשור רפואי. הדלת מונעת חדירה של אוויר וחוסכת באנרגיה עם שמירה יעילה על חימום וקירור של חלל המבנה. בנוסף לכך, היא סגורה בצורה הרמטית ויעילה ויכולה למנוע כניסה של פורצים. הפתיחה של הדלת נגד גזים, היא קלה ונוחה במיוחד ואינה עושה רעש בעת הפתיחה או הסגירה, לעומת דלתות גדולות ומאסיביות של מקלטים או מרחבים ממוגנים. ניתן להוסיף לדלתות נגד גזים גם חלונות תצפית בתוך הדלת שיאפשרו לעובדים מבחוץ לראות מה מתרחש בפנים וההיפך וניתן להוסיף לדלת נעילה אלקטרו מגנטית לשיפור הבטיחות מפני פורצים ואורחים לא רצויים.

דלת הדף רסיסים בהתאמה אישית

אם החלטתם להתקין דלת איכותית למרחב מוגן, הדרך הטובה ביותר להזמין דלת הדף רסיסים או דלת נגד גזים, היא באמצעות הזמנה ישירות ממפעל הייצור. חברת בריח סדן מציעה לכם דלתות מיגון מהמתקדמות בעולם המגיעות עם מגוון עיצובים ודגמים הניתנים להתאמה לעיצוב המבנה שלכם. החברה מייצרת את הדלתות בישראל במפעל ייצור מקצועי הפועל כבר למעלה מ-80 שנה ברציפות. התקשרו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר והזמינו את דלת המיגון הנדרשת לכם. צוות החברה יגיע אליכם לביצוע מדידות על מנת להתקין את הדלת בצורה מושלמת למיגון החדר או החלל במבנה שלכם.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום