דלתות לחדר נשק וכספות

כאן תוכלו למצוא דלתות ייעודיות לחדרי נשק. מוצרינו עומדים בתקני איכות בינלאומיים ומאושרים ע”י חברות הביטוח.
לא לחינם נבחרה חברתנו כספקית למשטרת ישראל ולמשרד הביטחון.

הייחודיות של דלת לחדר כספות

דלת לחדר כספות היא למעשה דלת ביטחון מסוג ייחודי. בעוד דלת ביטחון סטנדרטית עשויה מפלדה של 20-24 מ”מ, דלת לחדר כספות יכולה להיות עבה יותר. עם זאת, כל הדלתות המיועדות לחדרי כספות חייבות לעמוד בתקנים של משטרת ישראל. בדלתות ביטחון רבות מערכות בריחים העשויות ניקל, מנגנוני נעילה מכאניים ומנעולי קומבינציה וניתן להשיג אותן על פי הזמנה מראש. בעזרת חברת בריח סדן תוכלו למצוא דלתות לחדר כספת מכל הסוגים. צרו קשר עם נציגי החברה לקבלת ייעוץ לגבי דלתות לחדר כספות ושדרגו את החדר הכי חשוב בבית.

התאמת הדלת לחדר הכספות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, דלת לחדר כספות לא תמיד מחייבת תכנון מחדש של החדר. חלק מהדלתות מתאימות למשקופים הקיימים על הקיר, אך יש להתחשב במטרה של הדלת ובציוד הנמצא מאחוריה. בנקים או מוסדות מדינה למשל לא יכולים להסתפק במשקוף רגיל וחייבים דלתות משוכללות יותר. בכל מקרה ובו יש ספק לגבי סוג הדלת המתאימה לחדר הכספות כדאי לפנות למומחים שלנו ולקבל הכוונה מדויקת.

חדר כספות בכחול ולבן

בחברת בריח סדן ישמחו להעמיד לרשותכם את כל הכלים לרכישות דלתות לחדר כספות. צלצלו עכשיו לנציגי המכירות של בריח סדן ובואו ללמוד עוד על תחום האבטחה ההיקפית. אל תתפשרו על דלת לא איכותית והתעקשו על חברה ישראלית הדוגלת בייצור כחול לבן.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום