דלתות לאחסון סמים קנאביס


מוצרי צמח הקנאביס נמכרים בישראל ובעולם לצורכים רפואיים שונים. השוק גדל בכל שנה וכולל מוצרים חדשים בתחום הקנאביס ואיתו מגיע גם הצורך לאחסון מאובטח יותר מבעבר. השוק שלא חוקי של צמח הקנאביס הביא לחקיקת חוקים וקביעת נהלים ברורים ונוקשים הנוגעים לאחסון של הצמח ומוצריו הסופיים. לדוגמא, דלתות לאחסון סמים קנאביס צריכות להיות בעלות פח חיצוני בעובי של 5 מ”מ ועובי כולל מינימלי של 12 מ”מ. בנוסף לכך, בין כל חלק של פח, צריכה להיות יציקת בטון והצירים של הדלתות צריכים להיות מרותכים גם למשקוף וגם לדלת. עמידה בכל התקנות הללו ובכל תוספת אחרת הנוגעת לנהלים הנדרשים, היא חובה הן מבחינת אחסון חוקי והן מבחינת הדרישות של חברות הביטוח.

בניית חדר לאחסנת קנאביס רפואי

מלבד נושא האבטחה של צמח הקנאביס כאשר הוא מאוחסן כמוצר סופי, אחסון לא נכון יכול לפגוע בצמח מבחינת האיכות שלו. באמצעות חדר לאחסנת קנאביס רפואי ניתן לשמור על הלחות של הצמח ולא לחשוף אותו לרמות לחות גבוהות מדי. בנוסף לכך, ניתן למנוע מהצמח להגיע במגע עם קרני UV של השמש ומטמפרטורות גבוהות היכולות לפגוע בצמח. תהליך אבטחת קנאביס לבית העסק צריך להיות מותאם אישית וכולל את כל האלמנטים המתקדמים ביותר של אבטחת כספת. אבטחת קנאביס בצורה יעילה תאפשר לכם לקדם תהליכי צמיחה בעסק וליצור מערך אבטחה אוטומטי הפועל עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

נוהל 150 לאבטחת קנאביס רפואי

אחד הנהלים המתייחסים לאבטחת קנאביס רפואי הוא נוהל 150. נוהל 150 קובע למעשה 3 רמות של אבטחה ומיגון באמצעות כספות ייעודיות לאחסון של צמח הקנאביס ומוצריו. רמת מיגון בסיסית היא רמת מיגון א’, המאפשרת לכם לאחסן את צמח הקנאביס ומוצריו בכמויות של עד 500 גרם. רמת מיגון ב’ ו-ג’ כבר מתייחסות לכמויות גדולות יותר היכולות להגיע עד 1500 גרם או מעל ל-1500 גם של כל מוצרי צמח הקנאביס.

דלתות לאחסון סמים קנאביס

לקבלת פרטים נוספים על התקנת דלתות לאחסון סמים קנאביס, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בחברת בריח סדן נשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש לתהליך התכנון והייצור של כספות וחדרים מאובטחים למוצרי צמח הקנאביס.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום