ארונות נשק

ארון רובים/ ארון נשק/ דלת לחדר נשק

ארון רובים –  ארון פלדה המצויד בנעילת מערכת בריחים + מנעול כספת. הארון מיועד לאחסון רובים וכולל כספת פנימית לאחסון כדורים וכו’. נעילת מנעול
כספת או נעילה אלקטרונית.
ארון נשק – הכספת מיוצרת לפי מפרט משטרת ישראל מספר 91. נעילת מערכת בריחי פלדה+מנעול כספת+ מנעול קומבינציה.
דלת חדר נשק – הדלת מיוצרת לפי מפרט משטרת ישראל מספר 92. נעילת מערכת בריחי פלדה+מנעול כספת+ מנעול קומבינציה.
ניתן לייצר בכל מידה נדרשת, צבע סופי לפי בחירת הלקוח.

תפקידם של ארונות נשק

ארונות נשק חייבים להיות בהתאם לתווי התקן ולהנחיות של חברות הביטוח. הייחודיות של ארונות הנשק היא בהגבלות החלות על אדם המחזיק בהן. לדוגמא, אסור לאחסן נשק בארון אשר אינו מיועד לכך. את הקריטריונים לעמידות ארון הנשק קובעות חברות הביטוח על פי גורמים כמו סוג הנעילה, אופי הבריחים, הגודל של הארון ועוד. לחברת בריח סדן ידע מקצועי מדויק על ארונות נשק מכל הסוגים, אותם ניתן להכניס אל חדרי נשק ייעודיים. צרו קשר בהקדם עם חברת בריח סדן וודאו כי הנשק שלכם מאוחסן במקום הנכון.

אבטחה היקפית סביב ארונות לנשק

ארונות מצטרפים לשורה של מוצרי אבטחה אשר תפקידם לשמור על הנשק. לצד ארונות לנשק ניתן למצוא דלת לחדר נשק, כספות לנשקים, כספות מוסלקות, כספות קיר ועוד. לכל אחד ממוצרי האבטחה הללו יתרונות וחסרונות שונים ולכן יש לבחון אותם היטב לפני שמבצעים את הרכישה. ארונות לנשק מספקים מיגון ברמה גבוהה מאוד ולכן החלו גם גורמים בצבא לאמץ אותם. מבחינת גדלים, ארון נשק תקני יכול להגיע לגובה של 100 ס”מ, רוחב של 50 ס”מ, עומק של 50 ס”מ ומשקל של 180 ק”ג.

ארון לנשק מחכה לכם בבריח סדן

צלצלו עכשיו למומחים של בריח סדן והצטיידו בארון לנשק. אל תחכו שיהיה מאוחר מדי ובשום פנים ואופן אל תשאירו את הנשק חשוף.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום