ארון מפתחות

כאן תוכלו למצוא ארון מפתחות בנוי מגוף פלדה, דלת פלדה, נעילה באמצעות מערכת בריחים, סגירה על ידי מנעול אלקטרוני עם קוד סודי הניתן לשינוי ע”י הלקוח, 3 – 8 ספרות +מפתח חירום. אפשרות לכל מידה / שיטת נעילה נדרשת.

ארון מפתחות לכל צורך
ארון מפתחות איכותי חייב להיות נעול על ידי מערכת בריחים משוכללת. למרות העובדה שארון מן הסוג הזה שומר רק על מפתחות, בפועל הוא מהווה מכשול עצום עבור גנבים ופורצים. כיום ניתן ליהנות מארונות למפתחות המוגנים על ידי קוד דיגיטלי המכיל 3-8 ספרות, אשר אותם אפשר לשנות על פי בקשת הלקוח. ארון מפתחות ברמה גבוהה יציע ללקוח גם מפתח חירום העומד לרשותו במקרים בלתי צפויים. יש ליצור קשר עם חברת בריח סדן על מנת לרכוש ארון מפתחות בגדלים שונים ובשיטת הנעילה הנדרשת.

השינויים בתחום האבטחה השפיעו גם על ארונות למפתחות

ארון המפתחות הקונבנציונאלי התאים בעבר רק אל תוך החדרים, הבתים הפרטיים או העסקיים. התקדמות טכנולוגית הביאה לכך שכיום ניתן להציב את ארון המפתחות גם בחצר או בחדר השירות. המשמעות היא ארונות מגוונים יותר, המאפשרים שמירה על מפתחות לפי סוגים וקטגוריות. הארונות מתהדרים בגוף פלדה ובדלת פלדה וכך מצטרפים לשורה של מוצרי אבטחה מובילים. את הארונות ניתן לראות כיום גם במפעלים, בבתי מלון ואפילו בתחנות משטרה.

ארון בהגנה אופטימאלית למפתחות שלכם

לחברת בריח סדן ידע מקצועי בייבוא, ייצור ומכירה של ארונות למפתחות. צלצלו אל אחד הנציגים של בריח סדן ותאמו הגעה של איש מכירות. התייעצו עם חברת בריח סדן לגבי הדרישות והצרכים שלכם והבטיחו הגנה אופטימאלית למפתחות שלכם.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום