איחסון מריחואנה

מנהלים עסק לשיווק קנאביס למטופלים? זה הזמן לרכוש כספת!

אחד המוצרים הרפואיים המבוקשים כיום בישראל הוא מריחואנה. המריחואנה או הקנאביס הרפואי משמש למגוון רחב של מטופלים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות כגון כאב, דיכאון, קשיים מנטליים ופיזיים בתקופות שיקום. אם אתם עובדים בשיווק של הקנאביס הרפואי למטופלים, חשוב שיהיה לכם פתרון יעיל ואמין לאיחסון מריחואנה. הכספות הללו ייעודיות לשמירה על גידולים או תמציות של צמח הקנאביס וניתן לקנות אותן כאן באתר. הכספת מיוצרת בהתאם לצרכים שלכם, הן מבחינת הגודל והן מבחינת תנאי האחסון הנדרשים לחומר הגלם או למוצר המוכן שאתם מוכרים ללקוחות.

למה חשוב לאחסן קנאביס בכספת?

הביקוש לקנאביס בשוק השחור בישראל הוא גדול מאוד ולכן שמירה בכספת ייעודית על הקנאביס שאתם מגדלים הוא קריטי למניעת גניבות בטווח הארוך. האחסון הוא חשוב בכדי לשמור על הגידולים שלכם וניתן לבנות גם כספות ענק שבהן יאוחסנו כל הגידולים. מלבד השימוש בכספת, חשוב להשתמש במתקנים נוספים לשמירה על צמח הקנאביס והמוצרים שלו כמו מכלי אחסון אטומים לאור. אם אתם בעלי עסק המחויב בנוהל 150 לאחסנה בכספת, הכספת מבחינתכם היא מוצר חובה.

אילו עסקים מחויבים בנוהל 150?

נוהל 150 מתייחס לאיחסון מריחואנה ולכל תהליך ההחזקה, הגידול וההפצה שלו. נושא האחסון הוא קריטי בנוהל זה ויש לפועל על פיו בצורה מדויקת. אם אתם מנהלים חוות גידול של קנאביס, או חוות ריבוי או מפעל ייצור מוצרים, אתם מחויבים בהתקנה של כספת ייעודית. גם אם אתם מנהלים בית מרחקת ומוכרים מוצרים רפואיים המבוססים על צמח הקנאביס, אתם נדרשים להחזיק כספת ייעודית לצורך האחסון של מוצרי הקנאביס. על מנת שתוכלו לעמוד בנוהל 150 באופן מלא ולאחסן סוגים שונים של מוצרים על טהרת צמח הקנאביס, אנחנו בחברת בריח סדן מציעים לכם ליווי מלא לתהליך פיתוח וייצור של כספת מותאמת אישית לאחסון של כל סוגי המוצרים מקנאביס.

איחסון מריחואנה בכספות ייעודיות

לקבלת פרטים נוספים על איחסון מריחואנה בכספת ייעודית, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו נשמח לסייע לכם בתהליך בחירת סוג הכספת וגודל הכספת לעסק שלכם. אנחנו בחברת בריח סדן מפתחים ומייצרים כספות מכל הסוגים כבר למעלה מ-80 שנה ונשמח לייצר עבורכם כספת איכותית וחזקה במיוחד לצרכים שלכם.