אחסון תרופות נרקוטיות

איך לאחסן תרופות נרקוטיות בצורה יעילה? 

אחסון תרופות נרקוטיות מתבצע בכספות תעשיות ולאו דווקא בכספות המשמשות לצרכים פרטיים. ניתן לראות אותן בעיקר בבתי מרקחת אך גם בבתי עסק אחרים המשווקים מוצרים רפואיים שונים. רופאים, רוקחים וצוותים רפואיים בבתי חולים ובמרפאות נדרשים להשתמש בתרופות נרקוטיות שונות באופן תדיר ולכן הן צריכות להיות מאובטחת בצורה יעילה ביותר. מצד אחד הן צריכות להיות מוסתרות מהסביבה ומצד שני הן צריכות להיות נגישות ונוחות לאחסון ושימוש בעת הצורך. הכספות המשמשות למוצרים ותרופות נרקוטיות עמידות גם כנגד טמפרטורות גבוהות ושריפות ולכן נחשבות למוצר אבטחה יעיל ומקצועי במיוחד.

שיטות אחסון תרופות לבתי עסק

אחסון תרופות מתבצע בשיטות שונות באמצעות כספות בעלות הבדלים של משקל, גודל ומנגנון הנעילה. ישנם אלמנטים נוספים כמו עמידות כנגד אש וקידוח. אם אתם נדרשים לבצע אחסון קנאביס בבית העסק שלכם, צריך התאמה מדוייקת לכמות הצמח או המוצרים הסופיים ולשיטת האבטחה הנדרשת. אחסון קנאביס בצורה יעילה הוא חובה הן מבחינת התקנות בחוק וחברות הביטוח והן מבחינת שמירה על המוצרים היקרים שאתם משווקים ללקוחות שלכם.

אחסון קנאביס רפואי ומשרד הבריאות

משרד הבריאות מתייחסת ברצינות לצורכי אחסון קנאביס רפואי מכיוון שישנו שוק לא חוקי גדול בעולם ובישראל ולכן הסדרת הנוהל לגבי גידול הצמח, הייצור והאחסון שלו חשובים על מנת לשמור על רמת מוצרים באיכות גבוהה, אשר עוברים פיקוח ולא מגיעים מהשוק השחור. השוק השחור של תחום הקנאביס כולל במקרים רבים חומרים כימיים שונים המסכנים את המשתמשים במוצרי הצמח. על כן, שמירה על נהלים אחסון בצורה מסודרת, יכולה לסייע במניעת הוצאת גידולי הקנאביס הללו לשוק לא חוקי הקיים בישראל ובמדינות אחרות בעולם. כאשר מדובר על אחסון של מוצרי קנאביס, ישנן תקנות מחמירות המתייחסות לכל שרשרת האספקה של הקנאביס במטרה שיגיע ליעדו לאחר כל הבדיקות הנדרשות ומבלי שיהיה סיכון שיגיע לשוק השחור.

אחסון תרופות נרקוטיות וקנאביס רפואי

לקבלת הצעת מחיר לתכנון וייצור פתרונות אחסון תרופות נרקוטיות וקנאביס רפואי, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב להם. אנחנו בחברת בריח סדן פועלים בתחום ייצור הכספות מעל ל-80 שנה ומציעים לכם את הכספות הטובות בעולם לאחסון יעיל ואמין לכל סוגי התרופות הנרקוטיות ומוצרי צמח הקנאביס.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום